• HolistaPets Omega3 DHA 500ml serce

Symbol: 14310176318
84.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Paczkomaty InPost 9.99
Kurier 19
Dostępność 10 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
image

HolistaPets Omega3 Fish Oil 500 ml

Certyfikowany olej pozyskiwany z dziko żyjących ryb morskich odznaczających się najwyższą zawartością kwasów Omega 3 . Do osiągnięcia wysokiego poziomu kwasów omega 3 użyliśmy ryb z rodzin: Sardelowate (Engraulidae), Ostrobokowate (Carangidae), Śledziowate (Clupeidae) i Makrelowate (Scombridae (z wyjątkiem rodzajów Thunnus and Sarda)). Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. Nie zawiera sztucznych konserwantów jest doskonale akceptowany przez psy i koty.

HolistaPets Omega3 to złożona mieszanina triacylogliceroli (zwanych również triglicerydami), która charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem EPA i DHA, czyli w przybliżonej proporcji 18/12. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów, jest wolny od materiałów i komponentów modyfikowanych genetycznie. Pakowany w atmosferze azotu spełnia wszystkie przepisy Unii Europejskiej dotyczące dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń w środkach spożywczych dla ludzi. Olej spełnia też wymagania stawiane przez krajowe organy regulacyjne dotyczące rejestracji leków.

Wybierając HolistaPets masz pewność, że wszystkie produkty które podajesz swoim zwierzętom są czyste, bezpieczne i spełniają najbardziej rygorystyczne międzynarodowe wymagania. Oleje rybne wytwarzane są w zakładach z certyfikatem FSSC 22000, który jest w pełni uznawany przez Globalną Inicjatywę Bezpieczeństwa Żywności dla ludzi  (GFSI).

Psy i koty nie są w stanie naturalnie wytwarzać w swoich organizmach niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 dlatego tak ważne jest aby zapewnić naszym pupilom uzupełnienie tych kwasów w diecie za pomocą wysokiej jakości suplementów. Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA  wspierają pracę serca, nerek, wątroby, stawów, mózgu oraz oczu.

Zastosowanie:

- podstawowy suplement każdego psa i kota niezależnie od diety, rasy, płci czy wieku

- psy młode i rosnące

- psy z problemami skórnymi, także chorobami atopowymi

- suki ciężarne i w laktacji

- psy aktywne

- w przypadku problemów z aparatem ruchu

- w przypadku problemów neurologicznych i behawioralnych (agresja, nadwrażliwość, nadreaktywność)

image
Kod producenta 5903999105303
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.28
Nazwa handlowa HolistaPets Omega3 Fish Oil 250ml olej omega3 dla psa i kota
Liczba sztuk 1
Waga 300
Marka HolistaPets
Pojemność 250
Wiek zwierzęcia dla wszystkich psów
Postać olej
Zastosowanie skóra i sierść
Rodzaj oleje i tłuszcze
Cechy dodatkowe odpowiednie dla diety BARF
Przeznaczenie dla kota, dla psa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.