do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa już od 199,00 zł!

ACANA dla kota - Sklep Acana Polska

Karma dla kota Acana

Karma dla kota Acana jest gwarancją najwyższej jakości, gdyż mięso i inne surowce stosowane w karmach pozyskiwane są od lokalnych farmerów. W ofercie twojpieszczoch.pl znajdziesz zarówno odpowiednio zbilansowane karmy suche, jak i mokre, bo do produktów suchych tego producenta dodajemy je w pakiecie. To naprawdę świetna okazja!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Karma dla kota Acana – dla kotów dorosłych domowych i wychodzących

Wśród oferty produktów Acana znajdziesz karmy dedykowane kociętom, kotom typowo domowym, a także wychodzącym. Jak wiadomo te ostatnie będą miały zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze i kalorie w stosunku do kotów przebywających w domu. Te potrzeby uwzględnia w swoich karmach Acana. Gwarantują one kotu utrzymanie prawidłowej masy ciała, redukcję kul włosowych, zdrową skórę i sierść, a także smak drobiu, wątroby czy ryb, które koty uwielbiają. Wysokiej jakości białko, a także błonnik zapewniają skuteczne usuwanie kul włosowych z przewodu pokarmowego. Kłaczki gromadzące się w żołądku podrażniają go i powodują u kota odruch wymiotny, a także biegunki. Mimo to kot żyjący w domu sam nie jest w stanie poradzić sobie z odkłaczaniem i potrzebne jest odpowiednie pożywienie. Kot wychodzący może sobie pomóc poprzez zjadanie trawy. Niemniej jednak stopień zanieczyszczenia, stosowane opryski mogą spowodować, że kot sobie zaszkodzi. Dlatego zarówno w diecie kota dorosłego domowego, jak i wychodzącego powinny być karmy zawierające składniki ułatwiające metabolizowanie kłaczków.

Karma dla kota Acana – usprawnienie procesu trawienia i bogactwo składników dla kociąt

Kocięta szybko rosną i mają swoje określone potrzeby, dlatego z myślą o nich Acana stworzyła specjalną karmę. Zawiera o 5% więcej składników mięsnych niż karmy dla kotów dorosłych. Podobnie jak w przypadku mruczków, które osiągnęły dojrzałość, tak i w przypadku kociąt karma jest przygotowana na bazie świeżego i surowego mięsa, a także dehydratyzowanego. Zbilansowany rozwój kota zapewnią śledź, kurczak z wolnego wybiegu czy indyk, a także jaja ściółkowe. To bogactwo witamin, aminokwasów i minerałów, dzięki którym kotek będzie miał zdrową sierść i skórę, będzie pełny energii i skory do zabawy. Ponadto zapewnisz mu zbilansowany rozwój kości i stawów oraz układu pokarmowego, krwionośnego czy nerwowego. Podając suche chrupki, pamiętaj by zapewnić kotu wodę. Jeśli nie chce jej pić z miski, postaraj się zachęcić go, inwestując w fontannę dla kota.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl