• O nas

Internetowy sklep zoologiczny TwojPieszczoch.pl  powstał z miłości do czworonogów. To ona zainspirowała nas do realizacji sklepu internetowego, którego ciągle rozwijamy i poszerzamy asortyment, aby zapewnić naszym futrzanym klientom wszystko czego potrzebują w najwyższej jakości i świetnej cenie. Najważniejsze jest dla nas zdanie naszych nieocenionych psich testerów, dlatego piszcie do nas, zawsze jest nam bardzo miło sklep@twojpieszczoch.pl

Dlaczego my?

Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie Waszych Pieszczochów zadbaliśmy o najwyższą jakość dostępnych u nas produktów, które pochodzą tylko od renomowanych producentów. Zdajemy sobie sprawę, że żywienie czworonogów odgrywa w ich życiu kluczową rolę.  Dlatego oferowane przez nas karmy  dla kota jak i karma dla psa to idealnie zbilansowane posiłki, które odżywiają i zapewniają zdrowie Państwa pupilom. Odpowiednia karma dla psa pozwala mu cieszyć się dobrą kondycją przez długie lata, a właściwie dobrana karma dla kota, zagwarantuje zwierzakowi witalność. Jako, że jesteśmy świadomi różnorodnych potrzeb zwierząt, w ofercie sklepu zoologicznego online, znajdą Państwo także gamę produktów specjalnych, opracowanych z myślą o wyjątkowych potrzebach psów i kotów wrażliwych na pokarm i ze skłonnościami alergicznymi. Ale szczęśliwe życie to również czas na zabawę, piszczące piłki, kongo, gryzaki, wygodne legowiska i stylowe miseczki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią doradzimy Państwu w kwestiach związanych z opieką nad pupilem – służymy radą w sprawach żywieniowych i zdrowotnych oraz podpowiadamy, jakie wybrać rozwiązania, aby zaspokoić wszystkie potrzeby psów i kotów.